Minutka Czarna

z miodem i witaminą C

  • Rodzaj herbaty: czarna
  • Rodzaj torebek: okrągłe
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 20
  • Waga netto opakowania: 34g

Opis produktu

Okrągła torebka herbaty ekspresowej Minutka z miodem i Witaminą C kryje w sobie znakomitą kompozycję herbat czarnych, wzbogaconą kwiatem lipy, orzeźwiającym smakiem cytryny, słodyczą miodu i witaminą C. Pozwala uzyskać bursztynowy napar z wyczuwalnym cytrusowym akcentem, idealnie zbalansowanym nutą słodyczy, doskonały do zaparzania o każdej porze dnia. Minutka już od lat doceniana jest przez polskie rodziny, jako idealna herbata na co dzień. Dzięki znakomitej recepturze napar ma zawsze świeży, niepowtarzalny smak, którym możesz bez końca dzielić się z Bliskimi.

By Ci to ułatwić, stworzyliśmy poręczne opakowanie Minutki z miodem i Witaminą C, które pozwala cieszyć się rodzinnym smakiem miodowej herbaty gdziekolwiek jesteś.

Wysoka jakość naparu o niezmiennych walorach przyniosła Minutce wiele nagród, przyznanych zarówno przez branżę handlową, jak i przez jej wiernych amatorów.

  • Skład

    herbata czarna 50%, dzika róża 12%, aromat cytryny, jabłko, skórka cytrynowa 5%, liść słodkiej jeżyny, korzeń lukrecji 5%, trawa cytrynowa, kwiat lipy 1%, suszony miód 1% (miód, maltodekstryna), suszony sok cytrynowy 1%, aromat miodu, witamina C, kwiat czarnego bzu.Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

  • Sposób przygotowania

    Włożyć torebkę herbaty do filiżanki. Zalać gorącą wodą (200ml). Zaparzać 5 minut. Jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej filiżanki naparu (200ml).


Przejdź do sekcji Dla Partnerów aby pobrać materiały promocyjne dla tego produktu.

Materiały promocyjne produktu »