Minutka Czarna

Earl Grey

  • Rodzaj herbaty: czarna
  • Rodzaj torebek: okrągłe
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 40
  • Waga netto opakowania: 56g

Opis produktu

Herbata Earl Grey to klasyczny smak wiktoriańskiej Anglii, dalekich podróży i wielkich odkryć. To także radość powracania do domu, w którym czekają najbliżsi. Napar z suszu czarnej herbaty nabywa specyficznego, wyjątkowego aromatu dzięki olejkowi ze skórki bergamotowej pomarańczy. Okrągła torebka herbaty ekspresowej Minutka Earl Grey kryje w sobie unikalną mieszankę herbat czarnych z delikatnym, lekkim, cytrusowym akcentem, doskonałą do zaparzania o każdej porze dnia. Pozwala uzyskać aromatyczny bursztynowy napar harmonijnie zbalansowany nutą goryczki.

Minutka już od lat doceniana jest przez polskie rodziny, jako idealna, klasyczna herbata na co dzień. Dzięki znakomitej recepturze napar ma zawsze świeży, niepowtarzalny smak, którym możesz bez końca dzielić się z Bliskimi.

By Ci to ułatwić, stworzyliśmy poręczne opakowanie Minutki Earl Grey, które pozwala cieszyć się rodzinnym smakiem aromatycznej herbaty gdziekolwiek jesteś.

Wysoka jakość naparu o niezmiennych walorach przyniosła Minutce wiele nagród, przyznanych zarówno przez branżę handlową, jak i przez jej wiernych amatorów.

  • Skład

    Mieszanka herbat czarnych, aromat.

  • Sposób przygotowania

    Włożyć torebkę herbaty do filiżanki. Zalać 200 ml wrzącej wody. Zaparzać 5 minut.


Przejdź do sekcji Dla Partnerów aby pobrać materiały promocyjne dla tego produktu.

Materiały promocyjne produktu »