23 Czerwiec 2016

Minutka po raz kolejny nagrodzona !

Na początku czerwca podczas Gali w warszawskim Teatrze Kamienica po raz kolejny zostały wręczone niezwykle prestiżowe statuetki „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich”. Herbata Minutka zajęła 1 miejsce w kategorii „Lider sprzedaży”. „Złoty Paragon” jest Nasz ! To już czwarte takie wyróżnienie dla naszej Minutki !

Konkurs „Złoty Paragon" to jeden z najważniejszych konkursów branży FMCG. Jego wartość wynika przede wszystkim ze sposobu, w jaki jest przeprowadzany. Ankiety wypełnianie przez właścicieli lub kierowników sklepów odzwierciedlają faktyczną pozycję produktów w danej kategorii, a zaangażowanie niezależnej agencji do opracowania wyników gwarantuje obiektywizm. Cieszę się, że Kupcy tak chętnie uczestniczą w badaniu, ponieważ uzyskane w ten sposób wyniki są doskonałą i rzetelną rekomendacją nagrodzonych produktów. 
Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate

Nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przyznawane są przez handlowców, czytelników miesięcznika „Hurt i Detal”. Wyróżnienie to przyznawane jest produktom, które w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Nagrody te otrzymują tylko te produkty, które wyróżniły się największą konkurencyjnością na rynku. W tegorocznym konkursie wzięło udział blisko 400 produktów w 65 kategoriach.